Výroba personalizovaného vláčika Ocean Blue od Little Dutch sa môže predĺžiť na 7-14 dní z dôvodu oneskoreného dodania vláčika od dodávateľa.

Drevené puzzle Krtko

Rozmery balenia: 16,5x12,5x1,5 cm
Rozmer dielika: 4x4x0,6 cm
Vek: 3+
Materiál: drevo

Môžeme doručiť do:
2.10.2023
Odosielame ihneď (1 ks)
Kód: 14718
Značka: Detoa
€12,10 –25 % €9
14718H
Akcia
€12,10 –25 %
Balíme s láskou a šetrne
Balíme s láskou a šetrne
Doprava zdarma od 99€
Doprava zdarma od 99€
Kvalitné značky
Starostlivo vyberáme kvalitné značky

Obľúbené puzzle pre najmenších sa skladá z drevených kameňov s rozmermi 4x4x0,6 cm potlačených z oboch strán. Skladačka pomáha rozvíjať predstavivosť a pamäť detí. Súprava obsahuje šesť rôznych zvieratiek, je tvorená z veľkých drevených dielikov, ktoré sa dobre uchopujú už tým najmenším staviteľom. Balené v papierovej krabičke. Výrobok spĺňa požiadavky EÚ pre bezpečnosť hračiek a je vhodný pre deti od 3 rokov. Je ideálny ako zoznámenie sa so svetom puzzle.

 

Hlavné vlastnosti:

  • rozvíja fantáziu, pozornosť a naučí deti sústrediť sa na jednu činnosť
  • precvičuje jemnú motoriku
  • skladačka bola vyrobená v ČR
  • © Zdeněk Miler
 

 

 

Tieto české drevené hračky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy. Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevážne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizácii venovaná mimoriadne vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu výrobkov. Drevené hračky firmy Detoa sa radí medzi najkvalitnejšie a najestetickejšie drevené hračky, ktoré sú v súčasnosti na európskom a domácom trhu v ponuke. Nákupom hračiek povediete svoje deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu – drevu. K hračkám Detoa sa vracajú už niekoľké generácie. Starí rodičia, rodičia – všetci vyrastali s našimi hračkami značky Schowanek, Tofa a DETOA.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu