Domček pre bábiky personalizovaný

Môžeme doručiť do:
5.10.2023
Skladom (5-7 dní)
Kód: 111809
Značka: Little Dutch
€115
Balíme s láskou a šetrne
Balíme s láskou a šetrne
Doprava zdarma od 99€
Doprava zdarma od 99€
Kvalitné značky
Starostlivo vyberáme kvalitné značky

Tento nádherný domček pre malé bábiky zaručuje veľa zábavy. Je splnením sna každej malej slečny alebo jej mamičky. Robustný drevený rám má roztomilé modré žalúzie a modrú strechu, ktorú je možné odstrániť, aby bolo možné vidieť podkrovie. A ešte viac: strešný panel je vlastne záhrada! V dome nájdete 19 kusov nábytku a doplnkov, takže si s domom môžete hneď zahrať. Zahŕňa tiež nálepky, ktoré vám pomôžu ozdobiť dom jedinečným spôsobom. Na dokončenie dekorácie sú k dispozícii ďalšie sady hier. Little Dutch vytvára nadčasové, vysoko kvalitné hračky so štýlovými farbami, potlačami a ilustráciami. Všetky výrobky sú v súlade s európskymi smernicami a sú vyrábané sociálne zodpovedným spôsobom bez použitia detskej práce. Biela / modrá Základná sada sa skladá z: - domček - tabuľka - stolička - pohovka - 3 malé vankúše - 1 veľký vankúš - žiarovka - skrine - rybia miska - televízia - rastlina - umývadlo - zrkadlo - kúpeľ - toaleta, WC - 2 zeleninové parcely - nálepka Vyrobené z dreva Natreté vodou riediteľným náterom na báze vody Dom: 43 cm x 57 cm x 24,5 cm Vhodné od 3 rokov. https://www.youtube.com/watch?v=_hNDPqEPAB0

 

PERSONALIZÁCIA: Urobte z domčeka krásnu hračku s menom Vášho dieťatka. Personalizácia je robená pomocou samolepiacej vinylovej fólie, ktorá je špeciálne vyrezaná a prenesená na domček. V prípade záujmu stačí uviesť do poznámky v objednávky meno a o ostatné sa postaráme my. :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Je Holandská značka vyrábajúca pestrofarebné doplnky do detskej izbičky, ktoré spolu nádherne ladia a predovšetkým sa vašim najmenším postarajú o množstvo zábavy pri hre a spoznávaní sveta.

 

 

Späť do obchodu