Silikónová podložka na kreslenie Artiste - Vesmír

Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Odosielame ihneď (2 ks)
Kód: 117908
Značka: SuperPetit
€25
Balíme s láskou a šetrne
Balíme s láskou a šetrne
Doprava zdarma od 99€
Doprava zdarma od 99€
Kvalitné značky
Starostlivo vyberáme kvalitné značky

SuperPetit - kreatívna zábava nielen za stolom

Je značka priamo z Paríža. Založili ju dve sestry, dizajnérka Maud a rodinne založená Diane.

Ich nápad vznikol z otázky ako udržať deti za stolom počas jedla a spríjemniť si tento čas bez použitia tabletov či mobilov.

Z problému vznikol unikátny nápad, vytvoriť silikónové prestieranie/podložku, na ktorú je možné maľovať a písať znovu a znovu. Stačí zmyť vodou a opať začať. Geniálnu a zároveň udržateľnú ideu doplnili o nádherné ilustrácie, zábavné a náučné témy, ktoré deti milujú.

Superpetit je ako novým super hrdinom. Okrem toho, že poslúži ako podložka, prebúdza a rozvíja predstavivosť detí, vzdeláva a odpútava ich pozornosť od obrazoviek mobilov či tabletov, ktoré sa postupne stávajú superhrdinami ich každodenného života.

Podložka je veľmi praktická: ľahká, mäkká, skladateľná, dá sa využiť pri akejkoľvek aktivite. Nielen počas stolovania doma či v reštaurácii, ale aj počas cestovania, tvorenia, pečenia. Zíde sa aktuálne aj počas karantény.

Podložky majú teda všetko v jednom - poslúžia ako jedálenská podložka, maľovánka, skicár, ochranná podložka. Zabavia deti kedykoľvek a kdekoľvek je to potrebné.

Materiál podložky je 100% nezávadný silikón s antibakteriálnym protišmykovým povrchom, ľahko umývateľný, bez ftalátov a bez BPA.

Produktová rada ARTISTE má väčší formát prestierania (40x30cm), krásne a hravé témy pre chlapcov aj dievčatá aj s náramkom (súčasťou balenia).

Súčasťou balenia sú aj fixky, špeciálne navrhnuté na silikón, nerozmazávajú sa, sú zmývateľné vodou. Obal je recyklovateľný a biologicky odburateľný.

SuperPetit má záväzok venovať 1% z predaja na na podporu neziskových organizácií, ktoré chránia budúcnosť našej planéty.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Je značka priamo z Paríža. Založili ju dve sestry, dizajnérka Maud a rodinne založená Diane. Ich nápad vznikol z otázky ako udržať deti za stolom počas jedla a spríjemniť si tento čas bez použitia tabletov či mobilov.
Späť do obchodu