DOVOLENKA - 29.6.-7.7.2024. Všetky nové objednávky budú vybavené po tomto termíne.

Vrátenie a výmena tovaru

Výrobok zakúpený cez náš internetový obchod nezodpovedá vašim predstavám? Potom ho máte možnosť vrátiť bez udania dôvodu počas zákonnej 14-dennej lehoty od dátumu jeho prevzatia. 

Tovar by mal kupujúci spotrebiteľ vrátiť najneskôr do 14 dní od dňa odstúpenia od zmluvy úplný, s kompletnou dokumentáciou, nepoškodený, čistý, pokiaľ možno vrátane originálneho obalu, v stave a hodnote, v akom tovar prevzal. V prípade odstúpenia od zmluvy do 14 dní kupujúcim, ktorým je spotrebiteľ, musí odstúpenie od zmluvy spotrebiteľ zaslať na e-mailovú adresu alebo oznámiť telefonicky.

Ak sa rozhodne kupujúci pre odstúpenie v uvedenej lehote, odporúčame pre urýchlenie vybavenie odstúpenia tovar doručiť na adresu predávajúceho spolu s priloženým sprievodným listom s prípadným dôvodom odstúpenia od kúpnej zmluvy (nie je podmienkou), s číslom nákupného dokladu a uvedeným číslom bankového účtu alebo s uvedením, či suma bude vyplatená v hotovosti alebo či bude čerpaná pre ďalší nákup.

Na dodanie potrebných údajov môžete použiť, vypísať a vytlačiť tento vzor - odstupenie od zmluvy.pdf (nakupujbezpecne.sk)

Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru vznikne kupujúcemu nárok na vrátenie zaplatených finančných čiastok spojených s vráteným tovarom, ktoré budú vrátené kupujúcemu najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. 

 

 


Tovar môžete zaslať na nižšie uvedenú adresu. Pozor, v tomto prípade si hradíte dopravu k nám!

ANA COMPANY  s.r.o.

J. Palárika 397/6

927 01 Šaľa


tel. číslo: 0908 136 493

Späť do obchodu