DOVOLENKA - 29.6.-7.7.2024. Všetky nové objednávky budú vybavené po tomto termíne.

Petit Collage Kartová hra dinosaury

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Odosielame ihneď (1 ks)
Kód: PTC520
Značka: PETITCOLLAGE
€11,99 –21 % €9,45
PTC520
Akcia
€11,99 –21 %
Balíme s láskou a šetrne
Balíme s láskou a šetrne
Doprava zdarma od 99€
Doprava zdarma od 99€
Kvalitné značky
Starostlivo vyberáme kvalitné značky

Trénujte svoj postreh s dinosaurami. Táto kartová hra ponúka až päť variantov pravidiel a je plná farebných ilustrácií s tematikou dinosaurov. Iste si ju rýchlo obľúbite aj pre jej skladnosť, je tak vhodná k hre doma i na cestách. Balené v kovovej krabičke bez použitia plastu.

 

Hlavné vlastnosti

  • pre 2–6 hráčov
  • 5 variantov pravidiel
  • praktické balenie

 

Návod na hru:

 

Základný variant:

Každému hráčovi rozdajte jednu kartu lícom dole. Balíček otočený lícom nahor umiestnite medzi hráčov. Na dohodnutý signál hráči otočia svoje karty. Hráč, ktorý prvý nahlási zhodný symbol na svojej karte a na karte v balíčku, si kartu z balíčka vezme. Takto sa balíček nakoniec doberie a víťazom sa stáva hráč s najväčším počtom kariet.

 

Obrátený variant:

Rozdajte medzi hráčov karty tak, aby všetci držali rovnaký počet kariet a jedna karta zostala. Hráči svoje karty v balíčku položí pred seba lícom nadol. Zostávajúci kartu, otočenou lícom nahor, položte medzi hráčov. Na dohodnutý signál hráči otočí vrchné kartu svojho balíčka. Kto ako prvý nahlási symbol zhodný na svojej karte a karte medzi hráčmi, svoju kartu medzi hráčov na vznikajúcu kôpku priloží a otočí ďalšiu svoju vrchnú kartu. Takto hra pokračuje, kým nezostane posledný hráč s kartami, a stáva sa tak porazeným. Hráč, ktorý sa kariet zbavil ako prvý, je víťazom.

 

Skupinový variant:

Hrá sa na kolá. V každom kole je pred jednotlivca rozdaných po jednej karte lícom nadol. Na dohodnutý signál hráči svoju kartu otočí, a ktorý z nich pomenuje a nahlási symbol zhodný so symbolom na karte iného hráča, svoju kartu mu odovzdá. Takto hra pokračuje, kým jeden hráč neprijme všetky karty v jednotlivom kole rozdané. Cieľom hry je zbavovať sa kariet, hráč, ktorý v súčte kolies prijal najviac kariet, je porazený.

 

Rozmer balenia: 10x10,5x5 cm
Vek: 4+
Materiál: kov, papier
Počet dielikov: 31 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu